Yorumlar

Ana Sayfa Yorumlar

Hakkımızda Yapılan Yorumlar

Separator

Samet Gündüz

Bir kafe işletmekteyim ve karşımıza yeni açılan kafe ile birçok konuda problem yaşamaktaydık. Üstüne üstlük bizi tehdit ediyorlardı. Bir akrabamın önerisi ile size başvurdum. Hukuki işlemler için bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

İldeniz Bilici

Yıllardır süren bir kan davasını 1 yıllık bir süreçte kapattık. Arabulucu olarak bize destek çıkmasanız bu kan davasının daha kaç kişinin daha canına bedel olacağını tahmin bile edemiyorum.

Bruce Ackerman

3 senedir Türkiye'de yaşıyorum ve yabancı olmam sebebi ile çok farklı durumlar ile karşılatığım olabiliyor. Bir grup genç tarafından darp edildikten sonra hukuksal çerçevede hakkımı aramamda bana destek çıktınız teşekkürler.

Feryal Zafer

Babamdan kalan mirasımız 4 kardeş arasında bölüşülecekti. Fakat abim kendisinin erkek olması sebebiyle daha fazla hakkı olduğunu iddia ediyordu. Ablam ve kız kardeşim durumdan şikayetçi olmasa da ben bu durumu hukuki düzeye taşımaya karar verdim. Daha haklarımın tamamını alabilmiş değilim fakat bu süre boyunca sizden aldığım destek ve danışmanlık sayesinde hem hukuki olarak kendimi savunmayı hem de hakkımı almanın yollarını öğrendim.

Selma Akça

5 Yıldır çalıştığım şirketten covid-19 sebebi ile çıkartıldım ve işsiz kalmakla beraber tazminatımı da alamadım. Bu zor günlerde yanımda olup hakkımı savunmamda bana destek çıktığınız için en içten teşekkürlerimi sunarım.

Alya Damla

Bir butik işletiyorum. Ürünlerim giyim üzerineydi. Kendi özel tasarımlarım ve pahalı markalar ile işimi yürütmekteyim. Yaklaşık 1 ay önce iş yerimde hırsızlık olayı gerçekleşti. Olayla ilgili incelemeler başlayıp hukuki süreçler başladı. Bu süreçte ürünlerimi geri aldığım için çok mutluyum. Tasarımlarım benim için çocuklarım gibidir. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Özlem Sonsöz

2 Senedir boşanmaya çalıştığım sıkıntılı eski kocamla aramızdaki sorunları hızla çözüme kavuşturdular. Keşke en baştan beri sizinle çalışıp sorunların hiç biriyle karşılaşmasaydım.

Türker İnanç

Evim icralık olmuştu, 56.000 borç batağındaydım. Bankamla olan sorunlarım bir türlü bitmek bilmiyor gitgide daha da kötüleşiyordu. Sayenizde borçlarımın hepsini durumum daha kötüye gitmeden bitirme imkanım oldu. Beni bu denli savunmanızdan onur duydum

Nehir Özer

5 yaşında erkek çocuğum var. Velayeti, anlaşmalı boşandığımız için babasında idi. Fakat babası çalışıyor ve çocuk her gün ayrı yerlerde bakılıyordu. Çocuk perişan oluyordu. Çocuğumun velayetini almama yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

İhsan Türkyılmaz

Geçirdiğim kaza sonrası avukat ararken denk geldim. 3 ayda sigorta tazminatımızı bize ulaştırdılar çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Yılmaz

Kocamdan 4 senedir şiddet görüyordum. Kocam beni çocuklarımı alıkoymakla tehdit ettiği için şikeyet etmeye cesaret edemiyordum. En sonunda çocuklarıma da şiddet uygulamaya başlayınca dayanamadım. Beni ve çocuklarımı koruyup yanımda yer almanıza ne kadar minnet duysam azdır.